O nas

Zapraszamy do cudownego miejsca, jakim jest przylądek Rozewie.
Stworzyliśmy je z myślą o Waszym komforcie, spokojnym wypoczynku i bezpieczeństwie.

Wynajem domków Rozewie
Loft House Rozewie Całoroczne domki apartamentowe. U nas odpoczniesz od zgiełku miasta o każdej porze roku!


co nas wyròżnia?
-sielski klimat
-rodzinna ,miła atmosfera
-otaczająca natura
-duży ogród
-komfortowe wnętrze domków

zapraszamy !!!

Zapraszamy Was, drodzy goście do kaszubskiej krainy, która była niegdyś najdalej wysuniętym miejscem w Polsce. Tylko u nas rosną ponad 200-letnie buki, a klifowy i urwisty brzeg zapiera dech w piersiach. 

Oddajemy Wam na chwile, a być może na dłużej nasz przylądek Rozewie. 
Wbrew pozorom nie było to dla nas łatwe przedsięwzięcie. Kosztowało to nas dużo czasu i cierpliwości, ale uważamy, że było warto poświęcić każde ziarenko piasku, aby dać Wam cząstkę siebie. 

Nasze apartamenty nie powstały w tym miejscu przypadkowo. Uważamy, że przylądek Rozewie jest absolutnie wyjątkowym miejscem na mapie Polski. Między innymi dlatego, że jego teren stanowi 12ha rezerwat przyrody, a więc w tym miejscu to, co stworzy matka natura, człowiek nigdy nie zniszczy, a my jesteśmy fanami wszystkiego, co może dać nam przyroda. 

Chcieliśmy stworzyć dla Was miejsce, w którym odpoczniecie, oderwiecie się od rzeczywistości i zostawicie wszystkie troski gdzieś tam pod poduszką w domu. Jesteśmy osobami otwartymi i uwielbiamy gościć naszych wczasowiczów tak miło, jak zasługuje na to każdy człowiek na tej ziemi. Chcieliśmy, abyście czuli się tu tak dobrze, że z żalem będziemy się żegnać i nie będziemy mogli doczekać się kolejnych spotkań. 

Czy nam się udało? 

Przekonajcie się sami i poznajcie nasz LoftHouse.

Regulaminy

Rozewie

Rezerwuj i korzystaj z uroków polskiego morza !

Gdańsk
0 km
Poznań
0 km
Warszawa
0 km
Katowice
0 km
Scroll to Top